961 предприятий всего в каталоге
0 предприятий добавлено за месяц
РегистрацияВход
ГлавнаяСтатьиСварочные материалы
Робимо ще крок до самодостатньости – набуваємо зварювального інвертора

Робимо ще крок до самодостатньости – набуваємо зварювального інвертора

Чим універсальніше оздоблена майстерня хатнього майстра або фахівця, що заробляє на хліб власноруч, тим більше його захищеність від непередбачених ситуацій, потребующих оперативного вирішення, а також від безсоромного здирства «добродія», що прагне погріти руки на чужому лихові.

Сучасна індустрія пропонує зварювальний апарат нового покоління, у якому співвідношення «ціна/якість» не залишає  жодних шансів аналогічним пристроям минулих епох.
Сам по собі технологічний процес електрозварювання явив чергову технічну революцію: зварювальний інвертор, але тривалий час це було надбанням обладнаних виробництв, для якого не підходили звичайні побутові електромережі. Не маючи власної електропідстанції, можливо було завдати суттєвої шкоди побутовій мережі та іншим її користувачам. Що, власне, часто-густо й траплялося. Ввімкнутий у розетку 220 V зварювальник (особливо  кустарного виконання) вносив колосальні перешкоди у роботу мережі, від чого страждала побутова техніка, у першу чергу персональні комп’ютери.

Інверторна революція

Вона відбулася буквально у нас перед очима, вже посля 2000 року. Спроби створення подібних пристроїв робилися й раніше, але справжній прорив  було забеспечено черговим рівнем, досягнутим електронікою.
Найважливіша відмінність  інверторного зварювального апарата – у ньому використовується зварювальний трансформатор, що перетворює змінний струм не промислової частоти в 50 Гц, а набагато більшої. Висока частота формуєтся інвертором, який спочатку перетворює змінний струм з мережі в постійний, із якого потім генерується високочастотний змінний струм, що перетворюється вже у зварювальний струм потрібної напруги.
Прямого зв’язку між виникненням електродуги в зоні зварювання і параметрами струму в розетці немає – і це головне.

«Плюс і мінус»  - суцільні плюси!

Отже, ось переваги зварювального інвертора:

  • При електродуговому зварюванні не виникають шкідливі імпульси у побутовій мережі електропостачання.
  • Можливе плавне регулювання зварювального струму у широкому діапазоні, що дозволяє виконувати значний спектр робіт одним і тим самим апаратом.
  • Високочастотний зварювальний трансформатор набагато мініатюрніший за традиційний, зварювальні інвертори тепер випускають з наплічним ременем, оскільки весь апарат важить менш ніж 10 кг і дуже компактний. Його можна узяти з собою на драбину  або вільно пересуватися вздовж крупногабаритного об’єкта (наприклад, залізного паркану), наскільки це дозволить звичайний електроподлинювач.
  • Досвітчений майстер знає, що за допомогою зварювального інвертора можна виконати і такі роботи, для яких звичайно використовується кисневий різак. У газового різака є невід’ємні властивості, але громіздкі та небезпечні балони суттєво їх знижують.

    Так що приказка «краще – ворог хорошого» у черговий раз виправдовує себе. Покупка зварювального інвертора наявно змінить життя на краще.
Всего просмотров 625
Дата 2018-06-11 13:11:04
объявления
на продажу